HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Şirketimiz 30 yıllık sektörel uzmanlık ve bilgi birikimi ile kurulmuş olup marka tescilini almıştır. Pazarda ihtiyaç duyulan her türlü metal, plastik enjeksiyon ve kokil döküm kalıplarının imalatı, fikstür, makine aparatı, trim kalıpları firmamızın bünyesinde üretilmektedir. Kuruluşundan günümüze geçen süre içerisinde seri kalıp üretimiyle yerli ve yabancı firmaların kalıp ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Tasarım, üretim ve kalite kontrolü baz alarak son teknoloji ve ekipmanları kullanıp piyasada ki kalıp talebine cevap vermek,
Uygun fiyat ve satış sonrası destek garantisi,
Memnuniyet sağlamak,
Türkiye’de ve Dünya çapında kendi sektöründe öncü kuruluşlar içerisinde yer almak,
Ülke menfaatlerini düşünerek daha çok istihdam yaratmaya çalışmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak şirketimizin temel prensipleridir.

MİSYONUMUZ
Kalite ve güven anlayışından ödün vermeden insan hakları, iş güvenliği ve çevreye duyarlı olup üretim devamlılığını sağlayarak;
İnsanların potansiyel yaratıcılığına gereken önemin verilip, saygı ve memnuniyet çerçevesinde sektöre ve bireysel gelişime yardımcı olmak, İstihdam ve tasarruf sağlamak amacı ile sürekli gelişerek üretim teknolojilerinin gelişmesine katkıda bulunmak.